ChloeProduction
Úvod. Novinky. Akce. Média. Kontakt. Archiv
 
 
Chloe golf

Indoor golf

Women golf

Men & Women golf

Golf v zahraničí

CHLOE PRODUCTION

Michaela Ježková
e-mail: golf@chloeproduction.cz
http://www.women-golf.cz
mobil: 602 709 229
Bílkova 8
110 00  Praha 1, ICO 71581529

Vítáme Vás na stránkách Chloe production.

Na našich stránkách získáte informace o projektech, které pořádáme.

Mezi ty hlavní patří ženská golfová tour -  WOMEN GOLF TOUR, která nabývá na dynamičnosti a stále přibývá těch žen, které rády hrají jen mezi sebou. Druhý ročník tour v roce 2007 byl velice úspěšný, svědčí o tom narůstající zájem hráček, zájem médiíí a jistě svůj podíl na tom má i billboardová kampań, která jen potvrdila prestižnost této tour!

Dalšími vlastními projekty je MEN & WOMEN GOLF TOUR, která zase naopak dává možnost zahrát si všem a zejména dvojicím – manželským párům, partnerům, přátelům ve společném flightu.

V zimě se věnujeme INDOORU a také cestování do zahraničních destinací. Navštívili jsme např. MADEIRU, MALLORCU, Rakousko. Jedním z důležitých partnerů v golfu se nám stalo právě sousední Rakousko, kde úzce spolupracujeme s BEST WELLNESS HOTELS a PICHLARN HOTEL, jedná se o luxusní střediska, která nabízejí jak golf tak lyžování a vždy dokážou odpočinek zpříjemnit fantastickými SPA. Veškeré nabídky i informace o proběhlých akcích získáte v ikoně GOLF V ZAHRANIČÍ.

V roce 2007 jsem pořádali několik velice zajímavých a prestižních golfových projektů pro právnickou kancelář a development! Turnaj právníků VKŠ na Karlštejně, DEVELOPERS CUP pro development a RC EWECO CUP, též pro development ale zároveň se jednalo o charitativní akci, kde se vybralo necelých 320.000 kč.

Také jsem se stali partnery 2 turnajů, které proběhly v období karlovarského filmového festivalu a to SUPERLIGY GC Karlštejn a Turnaje města Karlovy Vary!

Věříme, že na našich stránkách naleznete chuť si s námi zahrát golf!

Za CHLOE production se na Vás těší  Míša Ježková