ChloeProduction
Úvod. Novinky. Akce. Média. Kontakt. Archiv
 
 
Women golf

Indoor golf

Golf v zahraničí

Chloe golf

Men & Women golf

Motol

Sk

CHLOE PRODUCTION

Michaela Ježková
e-mail: golf@chloeproduction.cz
http://www.women-golf.cz
mobil: 602 709 229
Bílkova 8
110 00  Praha 1, ICO 71581529

Vítáme Vás na stránkách Chloe production.

Na našich stránkách získáte informace o projektech, které pořádáme.

Mezi ty hlavní patří ženská golfová tour  CZECH WOMEN GOLF TOUR, která nabývá na dynamičnosti a stále přibývá těch žen, které rády hrají jen mezi sebou. Třetí ročník tour v roce 2008 se trochu mění  a rozrůstá  o  další projekty! Druhý ročník tour byl velice úspěšný, svědčí o tom narůstající zájem hráček, zájem médiíí a jistě svůj podíl na tom má i billboardová kampaň, která jen potvrdila prestižnost této tour!

Nově na Slovensku působíme od května 2008 se  SLOVAK WOMEN GOLF TOUR 2008. Myslíme i na naše kolegyně golfistky na Slovensku a proto mezi ně přicházíme se stejným konceptem tour.

Další novinkou je WORLD CLASS WOMEN GOLF TOUR MOTOL 2008. Pondělky od 9 do 11 hodiny jsou vyhrazeny jen ženám! Můžou si zde zahrát za 400,-Kč 9 jamek a ještě u toho vyhrát např.členství ve WORLD CLASS.

Dalšími vlastními projekty je MEN & WOMEN GOLF TOUR, která zase naopak dává možnost zahrát si všem a zejména dvojicím – manželským párům, partnerům, přátelům ve společném flightu.

V zimě se věnujeme INDOORU a také cestování do zahraničních destinací. Navštívili jsme např. MADEIRU, MALLORCU, RAKOUSKO, TENERIFE. Jedním z důležitých partnerů v golfu se nám stalo právě sousední Rakousko, kde úzce spolupracujeme s BEST WELLNESS HOTELS a PICHLARN HOTEL, jedná se o luxusní střediska, která nabízejí jak golf tak lyžování a vždy dokážou odpočinek zpříjemnit fantastickými SPA. Veškeré nabídky i informace o proběhlých akcích získáte v ikoně GOLF V ZAHRANIČÍ.

V loňském roce jsme pořádali několik velice zajímavých a prestižních golfových projektů pro právnickou kancelář a development! Turnaj právníků VKŠ na Karlštejně, DEVELOPERS CUP pro firmu GRAFFITTI NETWORKS  a RC EWECO CUP, pro development ale zároveň se jednalo o charitativní akci, kde se vybralo necelých 320.000 kč.

Také jsem se stali partnery 2 turnajů, které proběhly v období karlovarského filmového festivalu a to SUPERLIGY GC Karlštejn a Turnaje města Karlovy Vary!

V tomto roce pořádáme opět mnoho turnajů jak pro ženy tak i komerční pro právníky a developery!

Věříme, že na našich stránkách naleznete chuť si s námi zahrát golf!

Za CHLOE production se na Vás těší  Míša Ježková