ChloeProduction
Úvod. Novinky. Akce. Média. Kontakt. Archiv
 
 

Women golf
Indoor golf
Trénink
Men & Women golf
Chloe golf
Golf v zahraničí
Sk

CHLOE PRODUCTION

Michaela Ježková
e-mail: golf@chloeproduction.cz
http://www.women-golf.cz
mobil: 602 709 229
Bílkova 8
110 00  Praha 1, ICO 71581529

Vítáme Vás na stránkách Chloe production.

Na našich stránkách získáte informace o projektech, které pořádáme.

Mezi ty hlavní patří ženská golfová tour  CZECH WOMEN GOLF TOUR, která nabývá na dynamičnosti a stále přibývá těch žen, které rády hrají jen mezi sebou. Čtvrtý ročník tour v roce 2009 se opět rozrostl! 

V tomto roce se odehrálo celkem 12 turnajů z čehož celkem 3 u našich sousedů v Rakousku.  Předešlé  ročníky tour byly velice úspěšné, svědčí o tom narůstající zájem hráček, zájem médiíí a jistě svůj podíl na tom má i billboardová kampaň, která jen potvrzuje prestižnost této tour!  

Myslíme i na jiné....V průběhu loňské tour jsme se věnovali též charitě a vybrali dětem z dětského domova v Praze 10, příspěvek na zimní prázdniny.

V loňském roce jsme působili i na  Slovensku SLOVAK WOMEN GOLF TOUR 2008.

Dalšími vlastními projekty je MEN & WOMEN GOLF TOUR, která zase naopak dává možnost zahrát si všem a zejména dvojicím – manželským párům, partnerům, přátelům ve společném flightu.

V zimě se věnujeme INDOORU a také cestování do zahraničních destinací. Navštívili jsme např. MADEIRU, MALLORCU, RAKOUSKO, TENERIFE, GRAN CANARIA, ALGARVE. Jedním z důležitých partnerů v golfu se nám stalo právě sousední Rakousko, které nabízí  golf i lyžování. Veškeré nabídky i informace o proběhlých akcích získáte v sekci GOLF V ZAHRANIČÍ.

V předešlých letech jsme pořádali několik velice zajímavých a prestižních golfových projektů. Turnaje právníků VKŠ na Karlštejně, DEVELOPERS CUP pro firmu GRAFFITTI NETWORKS, RC EWECO CUP, pro development ale zároveň se jednalo o charitativní akci, kde se vybralo necelých 320.000 kč. Projekt několika turnajů pro měsíčník  DEVELOPMENT news .Pro Madeirskou turistickou centrálu MADEIRA CUP.

Věříme, že na našich stránkách naleznete chuť si s námi zahrát golf!

Za CHLOE production se na Vás těší  Míša Ježková