ChloeProduction
Úvod. Turnaje. Registrace. Partneři. Minulé ročníky. Galerie. Pozvánky
 
 
Women golf

Indoor golf

Golf v zahraničí

Chloe golf

Men & Women golf

Motol

Sk

CHLOE PRODUCTION

Michaela Ježková
e-mail: golf@chloeproduction.cz
http://www.women-golf.cz
mobil: 602 709 229
Bílkova 8
110 00  Praha 1, ICO 71581529

NESPRESSO INDOOR TOUR 2008/2009

Děkujme Všem hráčkám, které se poctivě účastnily každou středu indoor turnajů v ČECHII. V průběhu zimní sezony se odehrálo 15 turnajů s úpravou hracího HCP, tím se stává soutěžení spravedlivým pro všechny HCP kategorie a vítězové musejí stále obhajovat své výsledky! Vyhlášení se uskutečnilo 18.března v NESPRESSO boutique a ceny předával pan JOSEF VOLTR. Dovolte mi za nás všechny poděkovat firmě NESPRESSO, za to že se stala generálním partnerem celé tour a připravila pro vítězky krásné ceny.

1.    LENKA BUDÍNOVÁ

2/3. IVANA KADAVÁ

2/3. HANA POPELKOVÁ

Vítězkou „ ŠŤASTNÉHO LOSU“ se stala IVANA KADAVÁ

     

Chtěla bych velice poděkovat všem za krásnu kytičku, kterou jsme dostala....Těším se na viděnou 1.dubna, kdy slavnostně představíme letošní již 4.ročník CZECH WOMEN GOLF TOUR 2009 v HONMA STUDIU ve VINOHRADSKÉM PAVILONU, Praha 2 od 19.00 hod.

Míša

     

WOMEN INDOOR GOLF 2008/2009 ČECHIE

- vyhrajte si kávovary od NESPRESSA !!!

Letošní tour začíná ve středu 26.11.2008 v 9.00 hod v GC ČECHIE a v letošním ročníku hrajeme o známé a více než oblíbené krásné kávovary od NESPRESSA!

Systém hry zůstává - každá hráčka má svůj hrací  HCP, který je platný jen pro tuto tour.

Hrací HCP je spravedlivý a tím mají možnost vyhrát kávovary opravdu všichni. Navíc o jeden kávovar budeme losovat ze všech hráček, které pravidelně budou hrát tour, která vyvrcholí závěrečným večírek a vyhlášením, kde jinde než v NESPRESSO boutique baru v Pařížské ulici na Praze 1.

Takže 26.11.2008 se těšíme v GC ČECHIE!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOMEN INDOOR GOLF 2007/2008 ČECHIE

Ve středu 28.3.2008 se dobojovalo na INDOORU v ČECHII! A kdo dobojoval? Všechny golfistky, které chodily každou středu od listopadu do března hrát 18 jamek na plátno v ČECHII.

Celá tour měla 4 kola a každé kolo svoji vítězku a celá tour měla své absolutní vítěze! Vítězky kol si vždy odnesly voucher na 5 ti denní pobyty v rakouských wellness spa hotelích BEST WELNESS HOTELS! Do Rakouska se podívají ty nejlepší a to byly LENKA BUDÍNOVÁ a JARKA FEJTOVÁ a ta hned 2x a poslední výherkyní, která se podívá také do zahraničního luxusního hotelu ale na Slovensko se stala IVANA KADAVÁ!

Tour měla však i své absolutní vítězky za celých 5 měsíců a ty se všechny podívají do luxusního hotelu „PATRIOT“ na Slovensku.

 

1.      LENKA BUDÍNOVÁ

2.      JARKA FEJTOVÁ

3.      HENRIETA MARTINČOVÁ