ChloeProduction
Úvod. Turnaje. Registrace. Partneři. Minulé ročníky. Galerie. Pozvánky
 
 

Women golf
Indoor golf
Trénink
Men & Women golf
Chloe golf
Golf v zahraničí
Sk

CHLOE PRODUCTION

Michaela Ježková
e-mail: golf@chloeproduction.cz
http://www.women-golf.cz
mobil: 602 709 229
Bílkova 8
110 00  Praha 1, ICO 71581529

Vítáme Vás na stránkách Chloe production.

Golfová a marketingová agentura Vám připraví golfový turnaj na klíč! Snažíme se o splnění všech Vašich požadavků, přicházíme s novými nápady a novinkami, tak aby Vaši klienti strávili krásný den v golfovém prostředí a rádi na něj i v budoucnu vzpomínali.  Na českém trhu působíme od roku 2006 a uspořádali jsme celkem do roku 2008 137 golfových turnajů v ČR i v zahraničí.

Na našich stránkách získáte informace o projektech, které pořádáme.

Mezi ty hlavní patří ženská golfová tour  CZECH WOMEN GOLF TOUR, která nabývá na dynamičnosti a stále přibývá těch žen, které rády hrají jen mezi sebou. Od roku 2008 nově i na Slovensku . Jednou ročně na začátku sezony pořádáme PRO AM, který se stal velice prestižním a vyhledávaným turnjem.

Spolupracujeme v rámci golfových turnajů i s největšími pražskými fitness centry a to s  WORLD CLASS, CYBEX a od letošního roku nově i s BALENCE CLUB BRUMLOVKA. 

Dalšími vlastními projekty je MEN & WOMEN GOLF TOUR, která zase naopak dává možnost zahrát si všem a zejména dvojicím – manželským párům, partnerům, přátelům ve společném flightu.

V zimě se věnujeme INDOORU a také cestování do zahraničních destinací. Navštívili jsme např. MADEIRU, MALLORCU, RAKOUSKO, TENERIFE. Jedním z důležitých partnerů v golfu se nám stalo právě sousední Rakousko, kde úzce spolupracujeme s BEST WELLNESS HOTELS a PICHLARN HOTEL, jedná se o luxusní střediska, která nabízejí jak golf tak lyžování a vždy dokážou odpočinek zpříjemnit fantastickými SPA. Veškeré nabídky i informace o proběhlých akcích získáte v ikoně GOLF V ZAHRANIČÍ.

V předešlých letech jsme pořádali několik velice zajímavých a prestižních golfových projektů např.pro právnickou kancelář a development! Turnaje právníků VKŠ na Karlštejně, DEVELOPERS CUP pro firmu GRAFFITTI NETWORKS  a RC EWECO CUP, pro development ale zároveň se jednalo o charitativní akci, kde se vybralo necelých 320.000 kč. Pro MADEIRSKOU TURISTICKOU CENTRÁLU, ARCHITECTURE WEEK, DEVELOPMENT NEWS

Také jsem se stali partnery 2 turnajů, které proběhly v období karlovarského filmového festivalu a to SUPERLIGY GC Karlštejn a prestižního turnaje města Karlovy Vary!

Věříme, že na našich stránkách naleznete chuť si s námi zahrát golf!

Za CHLOE production se na Vás těší  Míša Ježková